Download New

活用形 הֻטְבַּע ヘブライ語の動詞活用

X
活用する

グループ ホフアル

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

広告

Present

  • אני/אתה/הואמוּטְבָּע/מֻטְבָּע
    ani/ata/humutba/mutba
  • אני/את/היאמוּטְבַּעַת/מֻטְבַּעַת
    ani/at/himutba'at/mutba'at
  • אנחנו/אתם/הןמוּטְבָּעִים/מֻטְבָּעִים
    anakhnu/atem/henmutba'im/mutba'im
  • נחנו/אתן/הןמוּטְבָּעוֹת/מֻטְבָּעוֹת
    נחנו/aten/henmutba'ot/mutba'ot

Past

  • אניהוּטְבַּעְתִּי/הֻטְבַּעְתִּי
    anihutbati/hutbati
  • אתההוּטְבַּעְתָּ/הֻטְבַּעְתָּ
    atahutbata/hutbata
  • אתהוּטְבַּעַתְּ/הוּטְבַּעְתְּ/הֻטְבַּעַתְּ/הֻטְבַּעְתְּ
    athutba'at/hutbat/hutba'at/hutbat
  • הואהֻטְבַּע/הוּטְבַּע
    huhutba/hutba
  • היאהוּטְבְּעָה/הֻטְבְּעָה
    hihutbe'a/hutbe'a
  • אנחנוהוּטְבַּעְנוּ/הֻטְבַּעְנוּ
    anakhnuhutbanu/hutbanu
  • אתםהוּטְבַּעְתֶּם/הֻטְבַּעְתֶּם
    atemhutbatem/hutbatem
  • אתןהוּטְבַּעְתֶּן/הֻטְבַּעְתֶּן
    atenhutbaten/hutbaten
  • הםהוּטְבְּעוּ/הֻטְבְּעוּ
    hemhutbe'u/hutbe'u
  • הןהוּטְבְּעוּ/הֻטְבְּעוּ
    henhutbe'u/hutbe'u

Future

  • אניאוּטְבַּע/אֻטְבַּע
    aniutba/utba
  • אתהתּוּטְבַּע/תֻּטְבַּע
    atatutba/tutba
  • אתתּוּטְבְּעִי/תֻּטְבְּעִי
    attutbe'i/tutbe'i
  • הואיוּטְבַּע/יֻטְבַּע
    huyutba/yutba
  • היאתּוּטְבַּע/תֻּטְבַּע
    hitutba/tutba
  • אנחנונוּטְבַּע/נֻטְבַּע
    anakhnunutba/nutba
  • אתםתּוּטְבְּעוּ/תֻּטְבְּעוּ
    atemtutbe'u/tutbe'u
  • אתןתּוּטְבְּעוּ/תּוּטְבַּעְנָה/תֻּטְבְּעוּ/תֻּטְבַּעְנָה
    atentutbe'u/tutbana/tutbe'u/tutbana
  • הםיוּטְבְּעוּ/יֻטְבְּעוּ
    hemyutbe'u/yutbe'u
  • הןתּוּטְבַּעְנָה/יוּטְבְּעוּ/יֻטְבְּעוּ/תֻּטְבַּעְנָה
    hentutbana/yutbe'u/yutbe'u/tutbana

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        広告
        הֻטְבַּע 動詞の時制、法、人称と動詞活用
        文脈によって左右される翻訳、“הֻטְבַּע” 日常会話の用例から意味を調べる
        ヘブライ語、同じ動詞 : הֻפְקַע, הֻשְׁכַּח, הֻשְׁפַּע
        広告