Download New

活用形 הֻקְנָה ヘブライ語の動詞活用

X
活用する

グループ ホフアル

Binyan huf’al is the passive counterpart of binyan hif’il. For example, הֻכְנַס 'he was let in' is derived from הִכְנִיס 'he let in'.

広告

Present

  • אני/אתה/הואמוּקְנֶה/מֻקְנֶה
    ani/ata/humukne/mukne
  • אני/את/היאמוּקְנֵית/מֻקְנֵית
    ani/at/himuknet/muknet
  • אנחנו/אתם/הןמוּקְנִים/מֻקְנִים
    anakhnu/atem/henmuknim/muknim
  • נחנו/אתן/הןמוּקְנוֹת/מֻקְנוֹת
    נחנו/aten/henmuknot/muknot

Past

  • אניהוּקְנֵיתִי/הוּקְנִיתִי/הֻקְנֵיתִי/הֻקְנִיתִי
    anihukneti/hukniti/hukneti/hukniti
  • אתההוּקְנֵיתָ/הוּקְנִיתָ/הֻקְנֵיתָ/הֻקְנִיתָ
    atahukneta/huknita/hukneta/huknita
  • אתהוּקְנֵית/הוּקְנִית/הֻקְנֵית/הֻקְנִית
    athuknet/huknit/huknet/huknit
  • הואהֻקְנָה/הוּקְנָה
    huhukna/hukna
  • היאהוּקְנְתָה/הֻקְנְתָה
    hihukneta/hukneta
  • אנחנוהוּקְנִינוּ/הוּקְנֵינוּ/הֻקְנִינוּ/הֻקְנֵינוּ
    anakhnuhukninu/huknenu/hukninu/huknenu
  • אתםהוּקְנֵיתֶם/הוּקְנִיתֶם/הֻקְנֵיתֶם/הֻקְנִיתֶם
    atemhuknetem/huknitem/huknetem/huknitem
  • אתןהוּקְנֵיתֶן/הוּקְנִיתֶן/הֻקְנִיתֶן/הֻקְנֵיתֶן
    atenhukneten/hukniten/hukniten/hukneten
  • הםהוּקְנוּ/הֻקְנוּ
    hemhuknu/huknu
  • הןהוּקְנוּ/הֻקְנוּ
    henhuknu/huknu

Future

  • אניאוּקְנֶה/אֻקְנֶה
    aniukne/ukne
  • אתהתּוּקְנֶה/תֻּקְנֶה
    atatukne/tukne
  • אתתּוּקְנִי/תֻּקְנִי
    attukni/tukni
  • הואיוּקְנֶה/יֻקְנֶה
    huyukne/yukne
  • היאתּוּקְנֶה/תֻּקְנֶה
    hitukne/tukne
  • אנחנונוּקְנֶה/נֻקְנֶה
    anakhnunukne/nukne
  • אתםתּוּקְנוּ/תֻּקְנוּ
    atemtuknu/tuknu
  • אתןתּוּקְנֶינָה/תּוּקְנוּ/תֻּקְנֶינָה/תֻּקְנוּ
    atentukneyna/tuknu/tukneyna/tuknu
  • הםיוּקְנוּ/יֻקְנוּ
    hemyuknu/yuknu
  • הןתּוּקְנֶינָה/יוּקְנוּ/יֻקְנוּ/תֻּקְנֶינָה
    hentukneyna/yuknu/yuknu/tukneyna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        広告
        הֻקְנָה 動詞の時制、法、人称と動詞活用
        文脈によって左右される翻訳、“הֻקְנָה” 日常会話の用例から意味を調べる
        ヘブライ語、同じ動詞 : הֻחְנָה, הֻשְׁרָה, הֻקְצָה
        広告