Download New

活用形 פֹּרַק ヘブライ語の動詞活用

X
活用する

グループ プアル

Binyan pu’al is the passive counterpart of binyan pi’el. For example, חֻנַּךְ 'he was educated' is derived from חִנֵּךְ 'he educated'.

広告

Present

  • אני/אתה/הואמְפוֹרָק/מְפֹרָק
    ani/ata/humeforak/meforak
  • אני/את/היאמְפוֹרֶקֶת/מְפֹרֶקֶת
    ani/at/himeforeket/meforeket
  • אנחנו/אתם/הןמְפוֹרָקִים/מְפֹרָקִים
    anakhnu/atem/henmeforakim/meforakim
  • נחנו/אתן/הןמְפוֹרָקוֹת/מְפֹרָקוֹת
    נחנו/aten/henmeforakot/meforakot

Past

  • אניפּוֹרַקְתִּי/פֹּרַקְתִּי
    aniporakti/porakti
  • אתהפּוֹרַקְתָּ/פֹּרַקְתָּ
    ataporakta/porakta
  • אתפּוֹרַקְתְּ/פֹּרַקְתְּ
    atporakt/porakt
  • הואפֹּרַק/פּוֹרַק
    huporak/porak
  • היאפּוֹרְקָה/פֹּרְקָה
    hiporka/porka
  • אנחנופּוֹרַקְנוּ/פֹּרַקְנוּ
    anakhnuporaknu/poraknu
  • אתםפּוֹרַקְתֶּם/פֹּרַקְתֶּם
    atemporaktem/poraktem
  • אתןפּוֹרַקְתֶּן/פֹּרַקְתֶּן
    atenporakten/porakten
  • הםפּוֹרְקוּ/פֹּרְקוּ
    hemporku/porku
  • הןפּוֹרְקוּ/פֹּרְקוּ
    henporku/porku

Future

  • אניאֲפוֹרַק/אֲפֹרַק
    aniaforak/aforak
  • אתהתְּפוֹרַק/תְּפֹרַק
    atateforak/teforak
  • אתתְּפוֹרְקִי/תְּפֹרְקִי
    atteforki/teforki
  • הואיְפוֹרַק/יְפֹרַק
    huyeforak/yeforak
  • היאתְּפוֹרַק/תְּפֹרַק
    hiteforak/teforak
  • אנחנונְפוֹרַק/נְפֹרַק
    anakhnuneforak/neforak
  • אתםתְּפוֹרְקוּ/תְּפֹרְקוּ
    atemteforku/teforku
  • אתןתְּפוֹרְקוּ/תְּפוֹרַקְנָה/תְּפֹרַקְנָה/תְּפֹרְקוּ
    atenteforku/teforakna/teforakna/teforku
  • הםיְפוֹרְקוּ/יְפֹרְקוּ
    hemyeforku/yeforku
  • הןיְפוֹרְקוּ/תְּפוֹרַקְנָה/יְפֹרְקוּ/תְּפֹרַקְנָה
    henyeforku/teforakna/yeforku/teforakna

Imperative

    Passive Participle

      Infinitive

        広告
        פֹּרַק 動詞の時制、法、人称と動詞活用
        文脈によって左右される翻訳、“פֹּרַק” 日常会話の用例から意味を調べる
        ヘブライ語、同じ動詞 : גֹּרַד, פֹּרַשׁ, קֹרַב
        広告